Відео Хамас | Відеоролики про звірства ХАМАС

Відео Хамас

Відеоролики про звірства ХАМАС

На цьому сайті ми, ціною великих зусиль та відчуваючи неймовірний біль, зібрали для вас усі відеозаписи палестинських терористичних актів від 7 жовтня та до кінця жовтня 2023 р.

Відеозаписів дуже багато, і щоб завантажити всі ці відео, знадобиться багато часу, тому, будь ласка, наберіться терпіння; ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти та поступово завантажити усі відеозаписи. Усі повідомлення на сайті, а також відеоролики написані англійською мовою. Чому ми обрали саме англійську мову? Тому, що наші союзники в західному світі здебільшого розмовляють англійською, а цей сайт, перш за все, інформаційний сайт для західного світу.

Відеоролики ХАМАС, відеоролики палестинського терору

Ми зібрали на цьому сайті відеоролики жахів, в основному з метою інформування західного світу. Ми розділили пости з відеороликами на категорії: “Викрадення”, “Розстріли”, “Терор” тощо, щоб людям було легше переглядати сайт у пошуках потрібного відео. Важливо, щоб світ побачив та запам’ятав те, що сталося 7 жовтня 2023 року, а також те, що відбувалося впродовж десятиліть, що передували цій даті, – незліченні акти та атаки палестинського терору з боку ХАМАС, мешканців Гази, “Ісламського джихаду” та інших палестинських терористів проти народу Ізраїлю та проти євреїв.