סרטוני זוועות של חמאס

באתר שלנו ריכזנו עבור העולם בצער רב ובכאב נוראי את סרטוני הטרור הפלסטיני מה7 לאוקטובר 2023 ועוד – יש המון המון סרטונים ולוקח המון זמן להעלות את הכל אז נא להתאזר בסבלנות, אנחנו עובדים קשה כדי לאתר ולהעלות אט אט את כל הסרטונים. כל הפוסטים באתר בצירוף הסרטונים הם בשפה האנגלית, למה בשפה האנגלית? כי הבני ברית שלנו ברחבי העולם המערבי ברובם דוברים אנגלית ואתר זה הוא בעיקר אתר הסברה לעולם המערבי.

סרטוני חמאס, סרטוני טרור פלסטיני

אנו ריכזנו את סרטוני הזוועות באתר הזה בעיקר לצרכי הסברה לעולם המערבי. חילקנו את הפוסטים בצירוף הסרטונים לקטגוריות כגון סרטוני חטיפה, סרטוני ירי, סרטוני טרור, סרטוני אונס וכו כדי שיהיה יותר קל לאנשים לגלוש בתוך האתר ולמצוא סרטון. חשוב שהעולם יראה ויזכור מה היה ב7 לאוקטובר 2023 ומה קרה גם בעשורים שקדמו לתאריך הזה, אין ספור מעשי זוועה ומתקפות טרור פלסטיני של חמאס, עזתים, ג’יהאד איסלמי ועוד אנשי טרור פלסטיני ומוסלמי נגד עם ישראל ונגד יהודים בישראל ובעולם.

איך אתם יכולים לעזור?

אנחנו צריכים אנשים דוברי אנגלית שיכולים לעזור לנו להעלות את כל הסרטונים לאתר. ניתן ליצור קשר עם מנהל האתר דרך וואטסאפ בקישור הזה. אנו מחפשים גם אנשים שיכולים לעזור לנו למצוא עוד סרטונים שלא מופיעים עדיין באתר, להעלות אותם לאתר ולפזר כמה שיותר את הלינקים לפוסטים בצירוף הסרטונים באתרי חדשות בעולם, במדיה חברתית ולשלוח הודועת עם קישורים לפוסטים באתר למכרים וחברים בחו”ל במדינות שעדיין לא הבינו את סדר הגודל של המתקפות והזוועות של הטרור האיסלמי הפלסטיני נגד יהודים וישראלים.